Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa Tarnowska Osiedle Westerplatte

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

359 310 zł41,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,83 m² 6 042,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne mieszkanie dla pary lub niedużej rodziny, które przy niewielkim nakładzie finansowym, może stać się Twoim wymarzonym miejscem. Cicha okolica w Centrum miasta? Brzmi dobrze? W takim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

507 389 zł57,01 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57.01 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59,47 m² 25,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe 59,47 M2 Z balkonem I piwnicą - parter - dąbrowa tarnowska Dostępne od zaraz! Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 59,47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle westerplatte - dąbrowa tarnowska! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,66m + 4m piwnica , zlokalizowane na osiedlu Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Westerplatte,Dąbrowa Tarnowska

10 000 zł355 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech wyodrębnionych lokali, usytuowanych w reprezentacyjnym budynku o funkcji mieszkalno-usługowej, położonym w samym sercu Dąbrowy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Westerplatte,Dąbrowa Tarnowska

10 000 zł355 m² 28,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6