Biuro, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

  • 1 764 503 zł
  • 1 018,32 m²
  • 1 732,76 zł/m²

Zdjęcie

Agata Wojtuszek

Skontaktuj się

Biuro, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 764 503 zł

1 018,32 m²

1 732,76 zł/m²

Biuro, ul. Jagiellońska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 764 503 zł 1 018,32 m² 1 732,76 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 764 503 zł (1 732,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka lokalu: 1 018,32 m²; stan: dobry
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1046

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ogłoszenie w sprawie PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2026 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ PRZY UL. (...)

Agent

Agata Wojtuszek

723 725...

723 725 134

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Wojtuszek

723 725...

723 725 134

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości