Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa Tarnowska

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 920 000 zł230 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż komfort i funkcjonalność w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Leśnej z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

243 825 zł32,51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,51 m , składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 440 zł51,90 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,90 m , składającego się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

216 600 zł28,50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 28,80 m , składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu, który.

Rynek pierwotny

359 310 zł41,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 53m/ parter na nowym osiedlu Jagiellońskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią , sypialni , łazienki oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Oleśnicka

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

489 000 zł54 m² 9 055,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam do sprzedania mieszkanie w bloku przy ulicy Oleśnickiej. Do mieszkania przynależy miejsce w parkingu podziemnym oraz duża komórka na strychu budynku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia na osiedlu jagiellońskim W dąbrowie tarnowskiej! najemca bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

159 000 zł23 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ruda-Zazamcze,Dąbrowa Tarnowska

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom na sprzedaż dąbrowa tarnowska | 230 m | taras | garaż | działka 11,5 arów | gotowy do zamieszkania Dom, który robi wrażenie od pierwszej chwili Są nieruchomości, które oglądasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

2 000 zł36,94 m² 54,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W wysokim standardzie - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,94m2, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Oleśnicka

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

225 000 zł26,40 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nowego mieszkania W stanie deweloperskim Z miejscem parkingowym I windą Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,4 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²13 m² 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego/ Dąbrowa Tarnowska Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 13 m , usytuowany na parterze budynku, z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

75,98 zł/m²12,95 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy pod gabinet lekarski W dąbrowie tarnowskiej - W czynszu wszystkie media. Lokal dostępny od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 12,95m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

132 300 zł1 260 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Z warunkami zabudowy dąbrowa tarnowska obręb bagienica! Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1260ha, usytuowaną w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieschematyczny bliźniak - ostatni wolny dom! dwa odrębne domy połączone wiatami - dąbrowa tarnowska! Jeden z domów już sprzedany - ostatnia szansa - nie przegap drugiego! kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł1 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane dąbrowa tarnowska- ulica armii krajowej! nowa, niższa cena! Atrakcyjna lokalizacja! Doskonała inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:824 m²

Dom jednorodzinny Z możliwością zamieszkania dwóch rodzin - nieruchomość Z potencjałem pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczo-garażowym,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 650 m² 120,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 16,5 A Z pełnym uzbrojeniem - spokojna okolica, ul. Leśna Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł36,94 m² 13 129,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W wysokim standardzie - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,94m2, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

44,51 zł/m²33,70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal na wynajem W centrum miasta - dąbrowa tarnowska! Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w kamienicy, na II piętrze , przy głównej ulicy handlowej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

157 000 zł1 199 m² 130,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spokojnym rejonie dąbrowy tarnowskiej - obręb czernia. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1199ha, zlokalizowaną w miejscowości Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

102,88 zł/m²14,58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale na wynajem - centrum dąbrowy tarnowskiej Lokalizacja, komfort, prestiż - wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 874 m² 7,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne W dąbrowie tarnowskiej - ulinów. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 0,4874ha zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej, ok.4km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 109 m² 108,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie kwadratu o powierzchni 0,1109ha, zlokalizowaną w Dąbrowie Tarnowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

3 200 000 zł330 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:27 607 m²

Jedyna taka nieruchomość na rynku W powiecie dąbrowskim - rezydencja na trzech hektarach. "wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi" - raj na ziemi dla miłośników zieleni I otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny komfortowy dom W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przytulny komfortowy dom o powierzchni 160 mkw położony w miejscowości Dąbrowa Tarnowska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł415,78 m² 2 282,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 986 m²

Idealna propozycja dla inwestora - możliwość zabudowy bliźniaczej lub szeregowej! Oferujemy atrakcyjną działkę w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Szkolnej, stanowiącą doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Solidny dom W atrakcyjnej lokalizacji dąbrowa tarnowska! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, solidnie zbudowany dom mieszkalny, położony na działce o powierzchni 611 m .

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł586,92 m² 5 026,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowo - handlowy Z pełnym obłożeniem najemców - dąbrowa tarnowska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w miejscowości Dąbrowa Tarnowska, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

99 000 zł2 492 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości dąbrowa tarnowska, ul. Oleśnicka! Oferujemy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł64,10 m² 3 104,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z widokiem na park | 1 piętro | Świetna lokalizacja - ul. Zazamcze, dąbrowa Tarnowska N a sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 389 zł57,01 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57.01 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom blisko rynku - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 465m2 w Dąbrowie Tarnowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

360 000 zł6 737 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W dąbrowie tarnowskiej - doskonała lokalizacja! Działka rolno-budowlana, płaska w kształcie prostokąta o pow. 0,6737 ha - w tym ok. 0,06 ha stanowi droga,.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 196 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy obwodnicy - dąbrowa tarnowska, ul.AKACJOWA - OBRĘB RUDA-ZAZAMCZE. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1196ha, zlokalizowaną w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Tarnowska, ul. Jagiellońska! Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

119 000 zł2 590 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z możliwością uzyskania decyzji O warunkach zabudowy W miejscowości dąbrowa tarnowska, ul. Oleśnicka! Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,17 m² 10 391,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem na sprzedaż - dąbrowa tarnowska - 44,17 m2! informacje podstawowe Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3-pokojowego nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

479 000 zł58,20 m² 8 230,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! nowe, umeblowane mieszkanie Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 008 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana- 30arów W dąbrowie tarnowskiej! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3008 ha, położona w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

127 500 zł1 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej W doskonałej lokalizacji - przy ul. Warszawskiej! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Dąbrowa Tarnowska,.